PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Bon upominkowy 50 SKLEP INTERNETOWY

50,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Nie masz pomysłu na prezent? Bony upominkowe sprawdzają się świetnie na każdą uroczystość i każde święto. Niech obdarowana osoba sama wybierze dla siebie najlepszy prezent.

BON UPOMINKOWY do sklepu internetowego, dotrze do Państwa w formie pliku pdf do samodzielnego wydrukowania, będzie opatrzony KODEM rabatowym, który należy wpisać podczas finalizowania zamówienia przez internet. Można go będzie wykorzystać jedynie w sklepie internetowym, nie podlega zamianie na bon ido sklepu stacjonarnego!

Więcej informacji w regulaminie:

http://www.urbanvegan.pl/img/cms/Bony/Reagulamin.pdf

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Bon upominkowy 50 SKLEP INTERNETOWY

Bon upominkowy 50 SKLEP INTERNETOWY

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

Pobierz PrestaShop

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.