PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Erytrol 250g Radix

21,69 zł

21,69 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Opis


bez dodatku cukru

Więcej informacji

Erytrol jest dodatkiem do żywności, stosowanym jako substancja słodząca idealnie zastępująca cukier. Smakiem i słodkością jest zbliżony do białego cukru, jednocześnie zawiera jedynie 20kcal w 100g. Erytrol naturalnie występuje m.in. w winogronach, gruszkach i melonach. Otrzymywany na drodze fermentacji glukozy przez różne gatunki drożdży. Idealny do słodzenia ciast, napojów i deserów, znajduje szerokie zastosowanie w produkcji dżemów, galaretek, nadzień owocowych, deserów owocowych, ciastek, cukierków, lodów oraz produktów dla diabetyków.

Składniki: erytrol 100%.


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Erytrol 250g Radix

Erytrol 250g Radix

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.