PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Folia spożywcza biodegradowalna 12m Ecor

16,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Folia spożywcza biodegradowalna 12m Ecor

Folia spożywcza wykonana z materiałów biodegradowalnych i kompostowalnych, zgodnie z normą UNI EN 13432. Folia może być usuwana wraz z resztkami żywności o wysokiej zawartości tłuszczu, utrzymuje świeżość żywności przez długi czas na zewnątrz i wewnątrz lodówki. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, zaleca się przechowywanie foli w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Folię należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od daty produkcji.
Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Folia spożywcza biodegradowalna 12m Ecor

Folia spożywcza biodegradowalna 12m Ecor

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.