PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Wegan Nerd Moja kuchnia roślinna Alicja Rokicka

9,00 zł

9,00 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.

Więcej informacji

"W swojej pierwszej książce kucharskiej Alicja Rokicka dzieli się doświadczeniami kulinarnymi zdobytymi w pracy nad wegannerd.blogspot.com - jednym z najpopularniejszych i najczęściej nagradzanych blogów o kuchni roślinnej w Polsce. Niezwykłe, a przy tym nieskomplikowane przepisy, smaki, które oczarują również mięsożerców, niekonwencjonalne połączenia produktów, sugestywne fotogrfaie... Daj się przekonać, że gotowanie jest przygodą - zwłaszcze to wegańskie, pełne odcieni, aromatów, lokalnych i sezonowych warzyw oraz owoców, tajemniczych bulw czy nawet kwiatów i chwastów."

[recenzja z czwartek strony okładki]

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Wegan Nerd Moja kuchnia roślinna Alicja Rokicka

Wegan Nerd Moja kuchnia roślinna Alicja Rokicka

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.