PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Skrobia kukurydziana 400g Radix

4,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Składniki: Skrobia kukurydziana.

Pozyskiwana zwykle z pręcików kukurydzy, zwana maizeną, różni się od mąki kukurydzianej. Ma inną, bardziej miałką strukturą.

Jest ona produktem w stu procentach pochodzenia naturalnego i dzięki temu pozbawiona jest wszelkiego typu sztucznych dodatków, czyli konserwantów. Nie posiada ani smaku ani zapachu, a łącząc maizenę z odpowiednią ilość wody otrzymamy kleik.

Zastosowanie: idealnie nadaje się do zagęszczania sosów czy produktów takich jak budyń, kisiel. Skrobia w przeciwieństwie do mąki nie zawiera w ogóle tłuszczu, ma także śladowe ilości białka.

Produkt zawierać może śladowe ilości glutenu, orzechów ziemnych, innych orzechów, sezamu oraz soi.

Wartości na 100g produktu


Wartość energetyczna

1479kJ / 353kcal

Węglowodany

88,5g

Błonnik

1,7g

Białko

0,2g

Sól

0,005g

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Skrobia kukurydziana 400g Radix

Skrobia kukurydziana 400g Radix

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.