PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Balsam do ust Coffee Bean 4ml Crazy Rumors

16,49 zł

16,49 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Najlepsze całkowicie naturalne, ekologiczne i w 100% wegańskie błyszczyki na świecie. Nie tylko pachną, ale i smakują fantastycznie. Masło shea i organiczny olejek jojoba zawarte w błyszczykach nawilżają i wygładzają usta. Nie mają w swoim składzie szkodliwych parabenów, syntetycznych pigmentów, olejów mineralnych, silikonu. Szybko przynoszą ulgę suchej i popękanej skórze. Efekt nawilżenia utrzymuje się ponad dwie godziny po jednorazowej aplikacji. Idealne do stosowania na noc.

Swoje właściwości zachowują do roku półtora po otwarciu, chyba jednak nie zdarzyło się jeszcze nikomu nie zużyć balsamu dużo wcześniej, bo uwaga - mocno uzależniają!

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Balsam do ust Coffee Bean 4ml Crazy Rumors

Balsam do ust Coffee Bean 4ml Crazy Rumors

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.