PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...

Sweterek dla psa SPLOT

44,00 zł

44,00 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Niepowtarzalne, ciepłe, wytrzymałe i wygodne sweterki dla Waszych Pupili.

Każdy ze swetrów jest inny, nie ma dwóch identycznych wzorów. Włóczka, z której są wykonane pochodzi w całości z odzysku, została wyprana i wykorzystana ponownie, by stworzyć od podstaw te unikatowe arcydzieła.

Jeśli chcesz aby Twój czworonożny przyjaciel nie marzł ani zimą, ani latem przy wieczornym grillu a jednocześnie lubisz pomagać, zależy Ci na środowisku, to nie ma lepszego wyboru!

Wszystkie swetry są ręcznie i z wielka starannością robione przez Panią Elżbietę. Wspaniałą i ciepłą kobietę, która jakiś czas temu pokonała raka. Od czasu powrotu do zdrowia poświęca każdego dnia kilka chwil na robienie na drutach. Jest to zarazem jej jedyna aktywność, jak i forma rehabilitacji, która daje jej dużo szczęścia.

Elżbieta jest żoną, mamą i babcią. Ma dwie córki Małgosię i Madzię, męża Andrzeja wnuka Janka oraz jednego zięcia Michała i zadusiła by z MIŁOŚCI swoich bliskich. Codziennie rano pije wodę z cytryną i małą kawkę.... śniadań nie lubi jeść, ale od jakiegoś czasu pracuje nad tym :) A co najważniejsze posiada pewien poniedziałkowy rytuał, a mianowicie chodzi z przyjaciółka do second handu szukać swetrów, szalików i innych źródeł dobrej grubej, mięsistej włóczki, po powrocie do domu obie Panie piją kawkę, no czasem kieliszeczek naleweczki bądź koniaczku ;) i zabierają się za prucie, by ostatecznie móc tchnąć w materiał z odzysku drugie, piękne życie.

Cała kwota uzyskana ze sprzedaży sweterków trafia do Pani Elżbiety, która przeznacza część zysku na wsparcie dorosłych i dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi.

JAK ZAMÓWIĆ?

Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów wysyłki, to my zapewniamy kuriera FedEx.

Na każdym zdjęciu podane są wymiary. Sweterki są rozciągliwe, zwłaszcza wszerz, długość dobieraj staranniej. Masz wątpliwości zapytaj nas, pomożemy.

Napisz wiadomość mail: wskaż, który sweterek Ci się podoba, podaj adres do wysyłki wraz z telefonem, odpowiemy w ciągu kilku godzin, podając dane do przelewu.

POTRZEBUJESZ ROZMIARU NA ZAMÓWIENIE?

Wypełnij formularz i wyślij go do nas, przekażemy Twoje sugestie Pani Elżbiecie. Będzie szczęśliwa mogąc stworzyć coś specjalnie dla Ciebie.

FORMULARZ:

ALERGIE:

Wiele spośród produktów kupionych w second handach nie posiada oryginalnych metek, nie jesteśmy w stanie podać dokładnego składu materiałowego, oczywiście wybierana włóczka jest „niegryząca”, niestety w większości nie powiemy wiele o udziale procentowym poszczególnych surowców.


Opinie

Napisz opinię

Sweterek dla psa SPLOT

Sweterek dla psa SPLOT

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.