PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...

Płyn do prania tkanin delikatnych 840ml Astonish

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 11.08.24

Więcej szczegółów

16,99 zł

16,99 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

PŁYN DO PRANIA TKANIN DELIKATNYCH 840ml Astonish

Antyalergiczny koncentrat do prania Astonish działa skutecznie na plamy nawet przy krótkim czasie prania, jak również w niskich temperaturach. Unikalne połączenie mydła roślinnego i detergentu czyści i odświeża ubrania pozostawiając je z przepięknym zapachem. Pomaga utrzymać białe i kolorowe tkaniny żywe nawet po wielu praniach. Formuła wolna od wybielaczy, fosforanów, enzymów i uszlachetniona dodatkami aby dbać o Twoją skórę i ubrania. Idealny do pralek i prania ręcznego we wszystkich temp.


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do prania tkanin delikatnych 840ml Astonish

Płyn do prania tkanin delikatnych 840ml Astonish

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 11.08.24

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.