PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Płyn do prania Papaya Passion 840ml Astonish

19,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.

Więcej informacji


  • Pojemność: 840 ml 28 prań
  • wyprodukowano w Anglii
  • producent: The London Oil Refining Company Limited

Środek piorący bez enzymów i fosforanów dla dzieci i alergików

ASTONISH NON BIO żel do prania PAPAYA PASSION to skoncentrowany żel do prania ubrań ASTONISH o delikatnym zapachu papaya. Dzięki swojej skoncentrowanej formie starcza na 28 prań i skutecznie usuwa nawet trudne zabrudzenia. Płyn nadaje się do prania ubrań białych i kolorowych - można skutecznie pozbyć się zabrudzeń już w niskich temperaturach. Astonish żel do prania można także stosować do prania ręcznego - wystarczy dodać 30 ml. Zaletą tego żelu jest także formuła ułatwiająca prasowanie i zmiękczająca tkaniny oraz chroniąca kolory i zapobiegająca ich szarzeniu. Produkt nie zawiera wybielaczy, fosforanów i enzymów przez co świetnie nadaje się do prania ubranek dziecięcych lub osób o wrażliwej skórze. Przebadany dermatologicznie.

Produkt jest o stężeniu dwukrotnie większym niż inne płyny do prania, przez co lepiej oszczędza wodę, energię oraz generuje mniej odpadów związanych z recyclingiem.

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do prania Papaya Passion 840ml Astonish

Płyn do prania Papaya Passion 840ml Astonish

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.