PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Odkamieniacz bezbarwny 280g Klar-8571 Zobacz większe

Odkamieniacz bezbarwny 280g Klar

14,69 zł

14,69 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

ODKAMIENIACZ BEZBARWNY 280g Klar


Bez zapachu! Klar EcoSensitive to marka dla wrażliwych nosów. Korzystają na tym rodziny z małymi i dużymi dziećmi, osoby dbające o zdrowie, a przede wszystkim alergicy na zapachy. Produkty Klar EcoSensitive to certyfikowane ekologicznie, wysoce biodegradowalne koncentraty. Opakowania nadające się do recyklingu oraz stosowanie tektury i papieru z certyfikatem FSC pozwalają oszczędzać zasoby i są oznakami naszego zrównoważonego zarządzania. W 2015 i 2016 roku Klar otrzymał znak ZIELONEJ MARKI za zrównoważony rozwój.
Sposób użycia:
Do odkamienienia urządzeń domowych, urządzeń do gotowania wody, wanien i basenów.
Zmywarka: 100 - 140 g (5-7 łyżki stołowych) wsypać do zmywarki i wybrać program 60°C, załączyć maszynę bez naczyń.
Ekspresy do herbaty /kawy /espresso, automaty do kawy: 20 - 40 g (1-2 łyżki) rozpuścić w 1 litrze wody i wlać do zbiornika z wodą. Włączyć urządzenie i przepuścić jedną filiżankę, następnie pozostałość, kolejne przepuścić 2 razy czystą wodę. Należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta.
Urządzenia do gotowania ciepłej wody jak czajniki do wody, ...: 20 - 40 g (1-2 łyżki) rozpuścić w 1 litrze wody. Rozpuść roztwór do odkamienienia i podgrzać urządzenie. Pozostawić na kilka minut i dobrze spłukać.
Dzbanki do kawy / herbaty, garnki, patelnie: 10 - 20 g (1/2 - 1 łyżka) produktu dodać do dzbanka lub garnka i rozpuścić gorącą wodą. Po krótkim czasie dokładnie spłukać.
Pralka: Bez tkanin! Dodać 100 - 140 g (5-7 łyżki) do dozownika lub bezpośrednio do bębna. Uruchomić program 95°C bez prania wstępnego.
Głowice prysznicowe, krany, perlatory (sitka): 20 - 60 g (1-3 łyżki stołowe) rozpuścić w 1 litrze wody. Wytrzeć zwapnienie lub zanurzyć części w roztworze. Pozostawić dłużej do zadziałania i spłukać.

Cechy:

nadaje się do pralki, głowic prysznicowych i kranów, ekspresów do kawy, czajników, itd ...
skutecznie usuwa pozostałości po mydle i kamieniu moczowym
składniki ulegają całkowitej biodegradacji
wegański i bez składników zapachowych


SKŁADNIKI: Citric Acid


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Odkamieniacz bezbarwny 280g Klar

Odkamieniacz bezbarwny 280g Klar

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.