PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Płyn dezynfekujący 750ml Astonish

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 09.10.22

Więcej szczegółów

7,49 zł

7,49 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

PŁYN DEZYNFEKUJĄCY 750ml Astonish

Środek z mocną formułą antybakteryjną do stosowania na twardych powierzchniach w całym domu takich jak: blaty robocze, w lodówkach, zamrażarkach, mikrofalówkach, szafkach kuchennych, zlewach, toaletach,itp, na których występuje ryzyko pojawiania się skupisk bakterii. Zabija bakterie E-Coli, Salmonelli, Listerii i inne. Nie zawiera wybielacza (niegroźny dla dzieci i zwierząt). Biodegradowalny.

Kraj pochodzenia: Wielka Brytania


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Płyn dezynfekujący 750ml Astonish

Płyn dezynfekujący 750ml Astonish

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 09.10.22

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.