PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Płyn do czyszczenia uniwersalny 1l Ecover

19,90 zł

19,90 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

PŁYN DO CZYSZCZENIA UNIWERSALNY 1L Ecover

Uniwersalny płyn do czyszczenia Ecover skutecznie usuwa brud i tłuszcz ze wszystkich powierzchni w kuchni i łazience - z glazury, terakoty, z luster, z wanny, ze zlewozmywaka i z wielu innych. Pozostawia czyszczone powierzchnie czyste i pachnące. Zawiera pionierskie Eco- Surfaktanty. Charakteryzuje się przyjemnym świeżym zapachem owoców cytrusowych, który uzyskiwany jest z olejków roślinnych.

SKŁADNIKI: >30% woda, mniej niż 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kwasy tłuszczowe, alkohol, cytrynian, kwas mlekowy, monokaprylan glicerolu, kompozycja zapachowa (o zapachu owoców cytrusowych, zawiera limonen).


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do czyszczenia uniwersalny 1l Ecover

Płyn do czyszczenia uniwersalny 1l Ecover

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.