PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Płyn do zadań specjalnych 500ml Klareko

27,00 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Przedstawiamy Wam niezwykle funkcjonalną osobliwość, ponadczasowego Mistrza Do Zadań specjalnych KLAREKO. Odnajdzie się bez problemu w każdej sytuacji pozostawiając po sobie jedynie świetny zapach. Używaj wstrząśnięty nie zmieszany.

Bardzo starannie zadbałyśmy o to, by pomimo swej niepowtarzalnej mocy nasz Mistrz był bezpieczny dla ludzi i środowiska. Własnoręcznie przygotowałyśmy maceraty roślinne i starannie dobrałyśmy naturalne olejki eteryczne. Dzięki temu po użyciu Mistrza nie zostanie żaden problematyczny brud a jedynie blask i aromaterapeutyczny efekt.

Zadbałyśmy o to, by nasze opakowania podlegały recyklingowi. Kontynuacja naszych eko działań leży teraz w Twoich rękach.
Po zużyciu odkręć zakrętkę i wraz z butelką wyrzuć do kosza na plastik. Dzięki temu dasz drugie życie opakowaniu i oddech
Naszej Matce Ziemi.

W niektórych miastach zakrętki zbierane są na rehabilitację dzieci. Znajdź takie miejsce i połącz ekologiczne działanie z pomocą potrzebującym. Jeśli nie wiesz gdzie oddać zakrętki, zbierz ich większa ilość (np. w pudełko po butach) i odeślij do nas ten adres Mulieres sp. z o.o., al. Piłsudskiego 54, 10-450 Olsztyn.

Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), wyciągi z lawendy i pomarańczy na bazie 20% wodnego roztworu kwasu octowego, woda.

INCI: Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), Citrus aurantium (Orange) fruit extract, Lavandula extract, Acetum 20%, Aqua.

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do zadań specjalnych 500ml Klareko

Płyn do zadań specjalnych 500ml Klareko

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.