PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Płyn lśniące szyby i lustra 500 ml Klareko

18,49 zł

18,49 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

PŁYN LŚNIĄCE SZYBY I LUSTRA 500ml Klareko

Płyn do szyb i luster Klareko w butelce z atomizerem jest zawsze gotowy do działania. Wystarczy niewielka ilość, aby olśnić szyby i lustra. Po użyciu płynu, w pomieszczeniu pozostanie wyłącznie aromat naturalnych olejków eterycznych. Bez kompozycji zapachowych. Po zużyciu odkręć zakrętkę i wraz z butelką wyrzuć do kosza na plastik.
W niektórych miastach zakrętki zbierane są na rehabilitację dzieci. Znajdź takie miejsce i połącz ekologiczne działanie z pomocą potrzebującym. Jeśli nie wiesz gdzie oddać zakrętki, zbierz ich większa ilość (np. w pudełko po butach) i odeślij do nas ten adres Mulieres sp. z o.o., al. Piłsudskiego 54, 10-450 Olsztyn.
Wszystkie substancje w składzie płynu Lśniące szyby i lustra Klareko są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

SKŁADNIKI: INCI: Oleum aetherium (Citrus sinensis, Lavandula), Isopropanol, Acetum, Aqua. Zawiera w sobie: Naturalne olejki eteryczne (Citrus sinensis, Lavandula angustifolia), alkohol izopropylowy, wodny roztwór kwasu octowego, woda.Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Płyn lśniące szyby i lustra 500 ml Klareko

Płyn lśniące szyby i lustra 500 ml Klareko

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.