PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Płyn do czyszczenia uniwersalny 1l Feel Eco-9018 Zobacz większe

Płyn do czyszczenia uniwersalny 1l Feel Eco

20,29 zł

20,29 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

PŁYN DO CZYSZCZENIA UNIWERSALNY 1L Feel Eco

Uniwersalny płyn o delikatnym cytrynowym zapachu do czyszczenia różnych typów powierzchni, m.in. podłóg, płytek, kafli kuchennych i łazienkowych, powierzchni plastikowych i wielu innych.
Do mycia podłóg i dużych powierzchni: rozpuść zalecaną na opakowaniu dawkę płynu w wiadrze z wodą - 40ml na 5 litrów wody. Do mycia mniejszych powierzchni: niewielką ilość płynu wylej prosto na gąbkę.

SKŁADNIKI: Zawiera: anionowe środki powierzchniowo czynne (5%-15%); mydło, kompozycje zapachowe, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do czyszczenia uniwersalny 1l Feel Eco

Płyn do czyszczenia uniwersalny 1l Feel Eco

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.