PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Płyn do mycia owoców i warzyw 750ml CroEn HYPO

18,90 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.

Opis


Produkt BIO

Więcej informacji

Płyn do mycia owoców i warzyw 750ml CroEn HYPO

Produkt ekologiczny i bezpieczny, pozbawiony zapachu, barwników, konserwantów (parabenów), spieniaczy (SLS, SLES), podejrzanych o działanie rakotwórcze i innych szkodliwych substancji, jednak o niewiarygodnej skuteczności działania.

Zastosowanie: W 100% naturalny i bezpieczny koncentrat płynu do mycia owoców i warzyw. Usuwa pestycydy, środki ochrony roślin, nawozy i inne zabrudzenia.

Skład: woda, alkohol izopropylowy, aytrynian aodu, kwas cytrynowy, kwas mlekowy.

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do mycia owoców i warzyw 750ml CroEn HYPO

Płyn do mycia owoców i warzyw 750ml CroEn HYPO

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.