PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Płyn do mycia warzyw i owoców 500ml Only Eco

13,90 zł

13,90 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Dodatkowy opis: 99% składników pochodzenia naturalnego PŁYN DO MYCIA WARZYW I OWOCÓW BIODEGRADOWALNY BEZPIECZNY DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO USUWA ZANIECZYSZCZENIA BIOLOGICZNE I CHEMICZNE NIE ZMIENIA SMAKU I ZAPACHU DZIAŁA ANTYBAKTERYJNIE 100% Z RECYKLINGU PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE Skuteczny i w 100% bezpieczny koncentrat do codziennego mycia warzyw i owoców. Zmywa z powierzchni skórki brud, naturalne woski, nawozy oraz niebezpieczne dla zdrowia środki chemiczne, takie jak pestycydy, herbicydy, konserwanty i metale ciężkie. Nie zmienia smaku i zapachu warzyw i owoców. NASZ SEKRET: SURFAKTYNA Surfaktyna to przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach OnlyEco, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100x bardziej delikatna i 4x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące. - Natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne. - Wykazuje działanie antybakteryjne. - Jest łagodna dla czyszczonych powierzchni, pielęgnuje je i zabezpiecza. MYJEMY ROŚLINAMI: BIOfiltrat roślinny pozyskiwany w procesie fermentacji bakteriami probiotycznymi wspomaga działanie surfaktyny. Usuwa brud, piasek i pozostałości nawozów, pestycydów oraz szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych. Olejek ze słodkiej pomarańczy skutecznie usuwa naturalne woski i wykazuje działanie antyseptyczne. BEZWZGLĘDNY DLA ZANIECZYSZCZEŃ ŁAGODNY DLA ŚRODOWISKA NATURALNEGO DELIKATNY DLA SKÓRY, BEZPIECZNY DLA CAŁEJ RODZINY Sposób użycia: Wymieszać w misce kilka kropli płynu z lekko ciepłą wodą oraz włożyć warzywa lub owoce. Pozostawić na chwilę (ok. 20-30 sek.), aby zanieczyszczenia mogły w pełni się rozpuścić. Następnie umyte produkty dokładnie opłukać w czystej wodzie i osuszyć
Skład: 99% składników pochodzenia naturalnego PŁYN DO MYCIA WARZYW I OWOCÓW BIODEGRADOWALNY
Warunki przechowywania: od +8C do + 25C
Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Płyn do mycia warzyw i owoców 500ml Only Eco

Płyn do mycia warzyw i owoców 500ml Only Eco

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.