PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Patyczki do uszu z org. bawełny 200 szt. Masmi

9,49 zł

9,49 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Patyczki higieniczne do uszu z bawełny organicznej 200 szt. MASMI wykonane są w całosci ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Wyjątkowo delikatne, hypoalergiczne - nie powodują podrażnień skóry i alergii. Nie są bielone chlorem, dzięki czemu nie dochodzi do wytwarzania się toksycznych, rakotwórczych dioksyn. Patyczek wykonany jest z papieru.

Opakowanie zawiera 200 szt. patyczków higienicznych.

W 100% biodegradowalne.

Skład: 100% bawełny organicznej, patyczek papierowy.


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Patyczki do uszu z org. bawełny 200 szt. Masmi

Patyczki do uszu z org. bawełny 200 szt. Masmi

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.