PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Kubeczek menstruacyjny czarny L Me Luna

31,02 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Kubeczek menstruacyjny czarny L Me Luna

Kubeczek menstruacyjny wykonany jest z termoplastycznego eiastromeru (TPE) stosowanego w produktach medycznych. Posiata pętelkę (uchwyt) ułatwiający pozycjonowanie i wyjmowanie. Nie zawiera substancji zmiękczających, wybielaczy, żeli absorbujących, sylikonu, lateksu, białek, ftalanów, alkilofenoli, PCV, BPA. Kubeczki menstruacyjne dostępne są w różnych rozmiarach, dostosowanych do potrzeb kobiet. Rozmiar S zalecany jest dla kobiet o słabszej menstruacji, Rozmiar M zalecany jest dla kobiet z umiarkowanym krwawieniem, Rozmiar L zalecany dla kobieet, które już rodziły, których miesiączki są obfite.

Sposób użycia: złóż kubeczek na pół i włóż do pochwy kierując delikatnie ku tyłowi. Opróżnij kubeczek w razie potrzeby, najpóźniej po 8-12 godzinach. Po oczyszczeniu kubeczek menstruacyjny jest od razu gotowy do daleszego użycia. Kubeczek menstruacyjny nie wysusza błony śluzowej i nie ma negatywnego wpływu na florę pochwy. Może być używany przez kilka lat.

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Kubeczek menstruacyjny czarny L Me Luna

Kubeczek menstruacyjny czarny L Me Luna

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.