PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Chlorella BIO w tabletkach 750szt. Topnatur-8754 Zobacz większe

Chlorella BIO w tabletkach 750szt. Topnatur

35,90 zł

35,90 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Opis


Produkt BIO

Więcej informacji

CHLORELLA BIO w tabletkach 750szt. Topnatur

Chlorella ORIGINAL TOPNATUR zawiera chlorofil. BIO Chlorella TOPNATUR jest produkowana z surowców pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Podczas uprawy nie używa niebezpiecznych chemikaliów. Ponadto organizacje kontroli rolnictwa ekologicznego są ściśle monitorowane od pola do lady.
Jest świetnym przeciwutleniaczem. Dbałość w uprawie i przetwórstwie plasuje go wśród tzw. produktów RAW. Chlorella utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego i równowagę mikrobiologiczną. Dzięki czynnikowi wzrostu CGF jest w stanie wchłonąć toksyny, które mogłyby zostać uwolnione z powrotem do organizmu i wzmacnia obronę organizmu.

SKŁADNIKI: Chlorella (Chlorella pyrenoidosa)*, Spirulina (Arthrospiraplatensis)* - spoiwo
* składnik ekologiczny

WARTOŚCI ODŻYWCZE w 100g:
Wartość energetyczna 1517 kJ / 359 kcal,
Tłuszcze 7 g
Węglowodany 15 g
Białko 59 g


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Chlorella BIO w tabletkach 750szt. Topnatur

Chlorella BIO w tabletkach 750szt. Topnatur

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.