PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...

Omega 3 90 szt. My Protein

120,90 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Wegański suplement Omega 3 90 szt. My Protein

Składniki:
oleje mineralne 60 (olej z glonów, olej słonecznikowy, wyciąg z romzarynu, tokoferole, palmitynian askorbylu), kapsułka (skrobia, gliceryna, aragenina), przeciwutleniacz (węglan sodu).

Nasze kapsułki Vegan Omega są wegańskim źródłem omega-3 dostarczającym 250mg DHA i 125mg EPA w porcji..

Pochodzą z glonów morskich i są idealne dla każdego, kto szuka alternatywnego suplementu dla tradycyjnych suplementów pochodzących od ryb!

JAKIE PŁYNĄ KORZYŚCI Z ZAŻYWANIA VEGAN OMEGA?

Omega-3 jest niezbędnym kwasem tłuszczowym, bogatym w EPA i DHA, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca, utrzymywania prawidłowego ciśnienia krwi i utrzymania normalnego poziomu trójglicerydów we krwi..*

Ponieważ nasze ciało nie jest w stanie syntetyzować Omega-3, ważne jest, abyśmy dostarczali je przez dietę i suplementację.

Czy wiedziałeś? DHA przyczynia się również do utrzymania normalnej funkcji mózgu i wzroku * Co czyni go tak ważnym suplementem codziennym..

*EPA i DHA przyczyniają się do normalnej funkcji serca. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 250 mg DHA i EPA.

*DHA i EPA przyczyniają się do utrzymania normalnego ciśnienia krwi. Ten korzystny efekt uzyskuje się dzięki dziennemu spożyciu 3 g EPA i DHA. Nie należy przekraczać dziennego spożycia 5 g EPA i DHA.

*DHA i EPA przyczyniają się do utrzymania prawidłowych poziomów trójglicerydów we krwi. Ten korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 2 g EPA i DHA. Nie należy przekraczać dziennego spożycia 5 g EPA i DHA.

*DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 250 mg DHA.

(DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego wzroku. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 250 mg DHA..

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Omega 3 90 szt. My Protein

Omega 3 90 szt. My Protein

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.