PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Szampon hibiskus-perz-prawoślaz 350ml Trawiaste

62,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.

Więcej informacji

Szampon hibiskus-perz-prawoślaz 350ml Trawiaste

Szampon przeznaczony do włosów bardzo suchych, wysokoporowatych, falowanych, kręconych, puszących się. Produkt idealny dla włosów potrzebujących odżywienia, nawilżenia i mocniejszego dociążenia. Nadaje zdrowego połysku, zamyka łuskę i pozostawia odżywkę na całości włosów.


Odżywczy koktajl do włosów wysoko-porowatych. Bazę stanowi zamykający łuskę i nabłyszczający hibiskus, w połączeniu z nawilżającym i zmiękczającym prawoślazem. W składzie jest też perz czyli odżywcze źródło krzemionki pomagającej odbudowywać strukturę włosa i kwas pantotenowy budujący oraz wzmacniający spoiwo łodygi włosa. Substancjami pieniącymi są korzeń mydlnicy i ekstrakt z kokosa, Wszystko to połączone nawilżającymi algami.Odżywkę ujarzmiającą, chroniącą niesforne kosmki przed czynnikami zewnętrznym i wysuszaniem stanowi połączenie olejów babassu, z pestek moreli i maceratu marchwiowego. Całość zakonserwowana ekstraktem z fermentacji rzodkwi i kokosa.

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Szampon hibiskus-perz-prawoślaz 350ml Trawiaste

Szampon hibiskus-perz-prawoślaz 350ml Trawiaste

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.