PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Kondomy Pink Love 3 szt. ESP

11,90 zł

11,90 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

ESP to skrót od Enjoyable Safe Pleasure a więc Zadowalająco Bezpieczna Przyjemność. Nazwa tego wegańskiego produktu mówi sama za siebie.

ESP to kondomy najlepszej jakości, produkowane w kontrolowanych przez importera warunkach. W odróżnieniu od innych wegańskich prezerwatyw, australijskich GLYDE, prezerwatywy ESP nie mają oznaczenia „Vegan Society”. Europejski importer prezerwatyw ESP podchodzi jednak do tych kwestii w bardzo restrykcyjny sposób i jest w posiadaniu deklaracji ze strony producenta, która zapewnia o wegańskiej jakości produktu. W całej historii produkcji prezerwatyw ESP nie ma składników ani żadnego udziału zwierząt. Importer ESP do EU osobiście nadzorował proces produkcji aby upewnić się o rzetelności składanych deklaracji.

Wegańska rodzina kondomów ESP o różnym design, smakach i rozmiarach spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Do produkcji większości kondomów używana jest m.in. kazeina – będąca pochodną mleka ssaków; niektóre technologie sięgają też po składniki pochodzące z baranich jelit. Taka firma jak ESP wychodzi naprzeciw wegańskiej filozofii i udowadnia, że żaden z tych składników nie jest potrzebny do produkcji prezerwatyw. Zastąpiono je z powodzeniem m.in. roślinnym masłem kakaowym.

Wegańskie prezerwatywy ESP są produkowane w Malezji przez renomowaną firmę  Medical Latex DUA.

Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Kondomy Pink Love 3 szt. ESP

Kondomy Pink Love 3 szt. ESP

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.