PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Miswak 20 cm AL Khair

4,99 zł

4,99 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Miswak to ekologiczna szczoteczka do zębów – miswak peelu (ang. Peelu tree, łac. Salvadora persica) – i jest to korzeń drzewa arakowego łac. Salvadora persica. Od ponad trzech tysięcy lat jest on stosowany w krajach bliskiego wschodu do pielęgnacji jamy ustnej i zębów. To najbardziej naturalna szczoteczka, pasta i nić dentystyczna do zębów w jednym.


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Oceń 
2017-09-02

Wolę szczoteczkę i pastę

Sam zamysł miswaka jest bardzo dobry, bo to przenośna rzecz, dzięki której, np. na wakacje nie trzeba zabierać zestawu do mycia zębów. Lecz niestety smak miswaka jest niedobry, trudno się go rozgryza, jest twardy, trudny do użytkowania. Więc wolę zostać przy tradycyjnym czyszczeniu zębów.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Miswak 20 cm AL Khair

Miswak 20 cm AL Khair

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.