PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...

Witaj,

Szukasz produktów roślinnych? Masz dość biegania od sklepu do sklepu i czytania etykiet? A może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego i pysznego? Jesteś we właściwym miejscu! Stworzyliśmy Urban Vegan właśnie po to, by ułatwić dostęp do w pełni roślinnych artykułów spożywczych, chemii, jak i kosmetyków.

Wierzymy, że naszą inicjatywą pomagamy także dokonywać odpowiedzialnych wyborów konsumenckich. A zatem bez względu na to czy kierujesz się troską o własne zdrowie, środowisko, czy chęcią zminimalizowania cierpienia zwierząt, na pewno znajdziesz to, czego szukasz (jeśli nie znajdziesz, koniecznie daj nam znać, a postaramy się jak najszybciej uzupełnić ten brak!).

Od czerwca 2015 prowadzimy we Wrocławiu największy market z artykułami roślinnymi w Polsce. Żeby dotrzeć do innych miejscowości zarówno w Polsce, jak i w Europie, stworzyliśmy również sklep internetowy. Jesteśmy też na facebooku (facebook), gdzie znajdziesz najświeższe informacje i relacje zza lady!

Wszystkie dostępne śladowe ilości alergenów, oznaczenia takie jak produkt bezglutenowy czy produkt BIO maja charakter orientacyjny.

Pozdrawiamy i zapraszamy,
Ekipa UV


realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.