PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...

Glony Jest 4 produktów.

PRODUKTY

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Glony

Wodorosty, inaczej glony morskie to grupa roślin zawierających wszystkie składniki mineralne wody morskiej, mają też niesamowitą moc gromadzenia ich we własnym wnętrzu w najbardziej przyswajalnej formie. Glony zawierają największą ilość i najwyższą różnorodność minerałów w porównaniu z innymi roślinami i dlatego niezwykle cennym pokarmem.

Cechuje je działanie moczopędne, przeciwzakrzepowe i przeciwmiażdżycowe. Wielu dietetyków poleca je w walce z nadwagą (fukoksantyna wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej) i skórką pomarańczową, ponieważ regulują gospodarkę wodną organizmu i pomaga pozbyć się obrzęków i toksyn z organizmu. Błonnik zawarty w glonach wpływa pozytywnie na pracę przewodu pokarmowego.

Niezastąpione w kuchni azjatyckiej. Idealne do sushi i jako przekąska, a także do przygotowania klasycznego bulionu zupy miso czy ramenu w jego wegańskiej odsłonie, odpowiadają za niepowtarzalny smak seleryby. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno wodorosty kombu, wakame jak i nori dedykowane japońskiemu specjałowi sushi.

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.