PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Szczoteczka bambusowa dla dzieci czerwona Hydroph.

16,90 zł

16,90 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

Szczoteczka do zębów dla dzieci z bambusa jest idealną alternatywą dla tradycyjnych szczoteczek z plastiku. Dokładnie oczyszcza zęby i dziąsła, jest wegańska, w 96% ulega biodegradacji i produkowana z Fair Trade. Korpus wykonany jest z szybko odrastającego bambusa. Włosie składa się z nylonu, wolnego od fenoli. Produkt ten na ogół jest tworzony przy zastosowaniu metod oszczędzających wodę.

Jeśli występuje konieczność wyrzucenia szczoteczki do śmieci, należy złamać główkę szczoteczki. Uchwyt można wyrzucić do kosza na odpady organiczne, główkę natomiast do kosza na odpady nie nadające się do powtórnego przetworzenia

  • Bambus ma działanie antybakteryjne
  • 100% wegańska
  • Przyjazna dla środowiska i biodegradowalna
  • Nie zawiera BPA
  • Czyści szczególnie dokładnie

Szczoteczkę dla dzieci pozostawić zawsze do wyschnięcia i wymieniać ją co 2-3 miesiące.


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Szczoteczka bambusowa dla dzieci czerwona Hydroph.

Szczoteczka bambusowa dla dzieci czerwona Hydroph.

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.