PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Zdjecie Zobacz większe

Izolat białka soi 1kg My Vegan

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 03.2022

Więcej szczegółów

54,90 zł

54,90 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Opis


bez dodatku cukru

Więcej informacji

IZOLAT BIAŁKA SOI O SMAKU NEUTRALNYMYM 1kg My Vegan

Izolat białka soi to świetna opcja dla wegetarian, wegan i osób o specjalnych wymaganiach dietecznych, np. nietolerancją laktozy. Izolat białka soi jest niesprawiedliwie oceniany jako gorszy od innych wysokiej klasy białek, jak białko serwatki, ale w rzeczywistości stanowi pełnowartościowe źródło białek na równi z białkiem mlecznym i serwatkowym. Jego umiarkowane tempo uwalniania sprawia, że stanowi doskonałe uzupełnienie białka serwatki. Wbrew temu, co twierdzi się w niepotwierdzonych mitach, stosowanie izolatu białka soi nie ma wpływu na wytwarzanie estrogenu. Szereg przeprowadzonych w tym obszarze badań nie wykazał żadnych różnic między osobami stosującymi białko sojowe i tymi, które go nie stosują.
Izolat białka soi jest podobny do białka mięsnego bardziej niż inne białka roślinne i odznacza się rewelacyjnym profilem aminokwasowym.
Izolat białka soi ma w porównaniu z innymi produktami sojowymi smak neutralny.

SKŁADNIKI: izolat białka soi 100%

WARTOŚCI ODŻYWCZE w 100g:
Wartość energetyczna 1505 kJ / 360 kcal,
Tłuszcze 1,5 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g,
Węglowodany 1,8 w tym cukry 0,5 g,
Białko 90 g,
Sól 0,5 g


Z uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Izolat białka soi 1kg  My Vegan

Izolat białka soi 1kg My Vegan

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 03.2022

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.