PROSIMY CZEKAĆ...

Prosimy nie odświeżać przeglądarki...
Witamina K2 100ug 60 tab. Veganicity-9178 Zobacz większe

Witamina K2 100ug 60 tab. Veganicity

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 06.2023

Więcej szczegółów

39,90 zł

39,90 zł za szt.

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 1 sztuk tego produktu.


Więcej informacji

WITAMINA K2 100μg 60 tabletek Veganicity

Witamina K pełni bardzo ważną funkcję w pracy naszego organizmu. Jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania. Należy ona do witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, co oznacza, że jej przyswajalność zależy od obecności soli kwasów żółciowych. Wit K2 bierze udział w procesie krzepnięcia krwi, ale ma także znaczący wpływ na gospodarkę wapienną. Według współczesnej wiedzy medycznej niezbędne jest jej podanie noworodkom i to w pierwszej dobie życie, dzięki temu minimalizuje się ryzyko choroby krwotocznej.

SKŁADNIKI (1 tabletka 203mg): s. aktywne - witamina K2 s. pomocnicze - fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, kwas stearynowy

Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Nie zawiera: cukru, glutenu, drożdży, laktozy, pszenicy, barwnikówZ uwagi na możliwość niezamierzonego przeniesienia składników alergennych podczas procesu produkcji, przetwarzania lub pakowania, każdy z oferowanych produktów może zawierać śladowe ilości składników powodujących alergie lub reakcje nietolerancji takie jak: zboża zawierające gluten, skorupiaki, jaja, ryby, orzeszki ziemne, soję, mleko, orzechy, seler, gorczycę, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, mięczaki, łubin. Chyba że producent zadeklarował inaczej.

Opinie

Napisz opinię

Witamina K2 100ug 60 tab. Veganicity

Witamina K2 100ug 60 tab. Veganicity

TERMIN PRZYDATNOŚCI: 06.2023

Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

realizacja: virtualmedia.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.